Akünlere Bakış

Şirketimizin temelleri 1965 yılında kurucumuz İrfan Akün tarafından atılmıştır. İlk yıllarında ağır vasıta perakendeciliği olarak başlayan ticari hayatımız değişen sektör ve piyasa koşullarına uyum sağlamak amacı ile 1991 yılında otomotiv toptan yedek parça tedarikçiliğine dönüştü ve Akünler Otomotiv A.Ş. olarak adım attık ve devam etmekteyiz.

Ticari hayatımıza başladığımız ilk günden itibaren benimsediğimiz müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet ve ahlaklı ticaret gibi anlayışlarımızı korumaktayız ve devam ettirmekteyiz.

Kurulduğu ilk yıldan itibaren Türkiye ve küresel çapta güçlü markalar ile yoluna başlayan şirketimiz bugün distribütörlüğünü yaptığı prestijli imalatçılar ile birlikte otomobil yedek parça ve madeni yağ sektöründe önemli bir konuma sahiptir. Ülkemiz pazarında bulunan tüm Avrupa, Japon ve yerli araç gruplarına hitap eden ve devamlı güncellenen stoklarımız ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en üst düzeyde cevap vermeye çalışmaktayız.

Ayrıca endüstriyel madeni yağ ve gres ihtiyaçlarına cevap verebilecek kapasitede geniş ürün yelpazemiz ve stoklarımız ile beraber imalat sektörüne de bu yönde hizmet vermekteyiz.

Akünler Otomotiv